Komunikaty

Uwaga!

Prosimy o dokonywanie bieżących wpłat za II semestr :czesne i opłaty za zajęcia płatne - u swoich sekcyjnych starostów.

 

Patronat

Logo Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w PoznaniuUniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Logo Wrocławskiego Uniwersytetu PrzyrodniczegoWrocławski Uniwersytet Przyrodniczy

UTW podsumował rok

Aktualnosci » UTW podsumował rok

2014-06-16 10:47

Studenci Uniwersytetu III Wieku w Kępnie zakończyli drugi rok akademicki. Podsumowania dokonano w piątek, 13 czerwca, podczas pikniku integracyjnego.

Integracyjny piknik odbył się w gospodarstwie agroturystycznym w Nowej Wsi książęcej. Udział w nim wzięli oprócz studentów wykładowcy oraz Zarząd Stowarzyszenia UTW. Mimo niezbyt zachęcającej pogody zabawa przy muzyce i grillu należała do bardzo udanych. Podczas spotkania wręczono też indeksy z zaliczeniami oraz dyplomy dla wyróżniających się studentów. To był bardzo ciekawy rok z zaplanowanymi wykładami i zajęciami. Seniorzy mogli uczestniczyć w lektoratach z języków obcych, zajęciach ruchowych, zajęciach na basenie czy komputerowych. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też sekcja turystyczna, dzięki której odbywały się wycieczki po powiecie i jego okolicach, wyjazdy do teatru czy też różnego rodzaju pikniki. Swoje umiejętności muzyczne i śpiew studenci szlifować mogli w uniwersyteckim chórze. Uniwersytet jest takim miejscem, gdzie seniorzy mogą poszerzać swoje horyzonty i być aktywnymi przez cały czas - mówi prezes Stowarzyszenia UTW Roma Muszyńska. Coraz bardzie studenci angażują się w życie Uniwersytetu, przez co powstają nowe sekcje, otrzymujemy też nowe dotacje. Miejmy nadzieję, że posłuży to temu, że z roku na rok będzie coraz lepiej.

Teraz przed wszystkimi wakacyjna przerwa a po niej kolejny akademicki rok. Do końca sierpnia trwa rekrutacja. Wszystkich nowych studentów-seniorów, którzy chcą uczestniczyć czynnie w życiu kępińskiego UTW, rozwijać swoje pasje i zainteresowania Zarząd Stowarzyszenia zaprasza. Deklaracje do pobrania na stronie www.utw.kepno.pl oraz w biurze na ul. Dąbrowskiego w Kępnie.

 
  • Dodaj link do:
  • wykop-pl
  • facebook.com